Home Clubs
Clubs PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Hasan Aykac   
dinsdag 28 mei 2013 11:11
Budo Aykac Enschede www.budo-aykac.nl
Louisa Martial Arts Delfzijl en Ten Boer            
www.louisamartialarts.com
Schuttersveld Enschede www.schuttersveld.eu
Henk Meijer Groningen www.henkmeijertkd.nl
Sidokwan Hoogeveen        
www.sidokwan.nl
Sportschool Ciric Drachten www.sportscentre-nebbeciric.nl
Moogun Assen www.moo-gun.nl
Kwon Hoogeveen www.clubkwon.nl
TV Almere Almere www.taekwondoverenigingalmere.nl
Tkd Ijsselland Deventer www.tkd-ijselland.nl
Taekwondo Olthuis Rijssen/Wierden/Holten/Markelo   
www.tkdolthuis.nl
Taekwondo Nijverdal Nijverdal www.taekwondonijverdal.com
Taekwondo United Nijmegen www.taekwondo-nijmegen.nl
Yoo Sin Nijmegen www.yoosin.nl
Budo Hantei Oldenzaal www.hantei.nl
V.A.S. Arashi Enschede www.arashi.nl
Kazemi Taekwondo Academie     Groningen www.kazemitaekwondoacademie.nl
Taekwondo Kuipers Enschede www.taekwondo-kuipers.nl
Taekwondo Sa-Mo Almere www.sa-mo.nl
Taekwondo Ledo Bornebroek www.sv-ledo.nl
Taekwondo Simon Borne/ Delden
www.taekwondo-simon.nl
Tkd Oude Luttikhuis Almelo / Hengelo
www.tkdoudeluttikhuis.com

Vroomshoop / Lochem
Zwolle
Tkd Dearca Delfzijl
Imperial Delfzijl
www.imperialsportcenter.nl
Sportsworld Zevenaar www.cordiasportsworld.nl
Wenters Sportclub Winterswijk www.wenterssportsclub.nl
Bouwsports Ermelo www.bouwsports.nl
Joo Yeok Eibergen www.jooyeok.nl
Sjabbens Renkum www.sjabbens.nl
Sebti Wageningen
Sa-Mo Almere www.sa-mo.nl
Mas Kim Moo Almere www.mas-kimmoo.nl

Laatst aangepast op maandag 24 maart 2014 09:13
 

Geef je mening!

Bent u blij met deze forum ?
 
Banner
Banner
Banner
Banner